Operátor výroby od 24 - 40 000 Kč, zálohy, Karviná

Aktualizováno:

22. 4. 2021

Lokalita pracoviště:

Karviná

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

24000 - 40000 Kč za měsíc

Značka:

VJ-VARR-KAR

Firma:

Right Indicada s.r.o.

Požadavky

- Místo výkonu práce: Nový Jičín
- manuální zručnost,
- ochota pracovat v 3 směnném provozu, i o víkendech
- práce není komplikovaná, je tedy vhodná i pro osoby, které mají zájem se učit nové dovednosti a zdokonalit se.

Náplň práce

-můžete se těšit na mzdu okolo 25 000 / měsíčně ( i s příplatky), pokud Vám nevadí přesčasy pak si můžete domů odnášet i více než 40 000 měsíčně
-výroba světel do automobilů na výrobní lince,
-čeká Vás spousta šroubování a zacvakávání jednotlivých komponent světel
-práce v čistém prostředí,

Nabízíme

- hrubá mzda od 24 500 do 37 000 Kč,
- Zálohy až 3000 Kč / týdně
- bonus za mimořádnou směnu až 4000 Kč navíc
- zaměstnanecká smlouva od 1. dne
- dotované stravné 24 Kč / směnu
- Docházkový bonus 800kč
- výkonnostní bonus, individuální ohodnocení
- 25 dní dovolená.
- Sleva 15% na bydledlení u společnosti Heimstaden
- Zvýhodněný tarif na volání u společnosti Vodafonne (neomzené volání a SMS od 295 Kč/měsíčně)

Poznámka

pokud nemáte vlastní auto pak pro Vás máme i svoz zdarma z Ostravy, Havířova, Frýdku - Místku
Směny začínají v 6:30, 14:30 a 22:30

zaujala Vás tato pracovní pozice? neváhejte a zanechte nám kontakt prostřednictvím tlačítka odpovědět a do 24 hodin se Vám ozveme!

Kontaktní osoba:
Václav Jureček
Mobil: +420 800 203 090