Lékárník/ce - asistent/ka Teplá

Aktualizováno:

8. 4. 2021

Lokalita pracoviště:

Teplá

Nabízený plat:

35000 - 40000 Kč

Značka:

12356590702

Firma:

PharmDr. Hana Sedláčková

Náplň práce

Jedná se o pozici "lékárník/ce - asistent/ka" !!! Místo výkonu práce: Klášterní 237, 364 61 Teplá u Toužimě. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pracovní úvazek plný nebo zkrácený (min. 22 hod/týdně). Požadujeme: odbornost, manažerská činnost, dobrý vztah k pacientům, příjemné vystupování. Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem.

Podobné nabídky práce

Disponent zakázek

před 5 dny Cheb CIE development s.r.o.
25000 - 27000 Kč za měsíc

Policista/ka - náborový příspěvek 110 000 Kč

včera Cheb KRAJSKÉ ŘEDITELSTVÍ POLICIE KARLOVARSKÉHO KRAJE
25720 - 31000 Kč za měsíc

Adjunkt

před týdnem LS Františkovy Lázně Lesy České republiky, s.p.

Clusters Technical Director - Technický ředitel

před týdnem Mariánské Lázně - okres Cheb JOBSYSTEM s.r.o.

Super brigáda, 153Kč/h, 1500Kč/měsíc příspěvek na dopravu

před týdnem Mariánské Lázně Randstad HR Solutions s.r.o.
137 - 160 Kč/hodina

Policista/ka - náborový příspěvek 110.000 Kč

dnes Mariánské Lázně KRAJSKÉ ŘEDITELSTVÍ POLICIE KARLOVARSKÉHO KRAJE

Pracovnice/K úklidu - OZP, ID - Klimentov

před týdnem Klimentov Advantage Consulting, s.r.o. Brno

Elektroúdržbář

před týdnem Cheb Hofmann Wizard s.r.o. Import

Asistent(ka) výroby

včera Olomouc ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o.
105 - 118 Kč za hodinu

Asistent klientského centra

před týdnem Brno, Blansko, Znojmo, Břeclav, Vyškov, FIT-LIFE24
Možnost homeoffice
Odpovědět na nabídku

Název firmy

PharmDr. Hana Sedláčková

Kontaktní osoba:
Hana Sedláčková
Tel: 602645519
E-mail: zaslat e-mail s životopisem

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.


Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu Jobsik.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace