Opravář/ka - údržbář/ka nákladních vozidel a lesní techniky Aš

Aktualizováno:

8. 4. 2021

Lokalita pracoviště:

Nabízený plat:

20000 Kč

Značka:

9333970792

Firma:

Dřevospol Ivančik s.r.o.

Požadavky

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B, Řidičský průkaz - řízení traktorů - skupina T

Náplň práce

Místo výkonu práce: U Nádraží 1452/26, 352 01 Aš. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Mzdové ohodnocení: 20.000,- Kč (dle mzdového tarifu) + osobní ohodnocení (možnost výdělku až do výše 27.000,- Kč čistého). Pracovní doba: Po-Pá + občasná So (směny v rozmezí 7:00-21:00 h). Požadujeme: alespoň základní kurz svařování (firma je ochotna zajistit zájemcům dodělání dalších potřebných svařovacích průkazů), řidičský průkaz sk. B+T. Kontakt pro zájemce: telefonicky.