Řidič/ka silničních a zvláštních vozidel Aš

Aktualizováno:

8. 4. 2021

Lokalita pracoviště:

Nabízený plat:

20000 - 27000 Kč

Značka:

14392910732

Firma:

Dřevospol Ivančik s.r.o.

Požadavky

Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C, Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E, Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče

Náplň práce

Jedná se o pozici "řidič/ka silničních a zvláštních vozidel" !!! Místo výkonu práce: U Nádraží 1452/26, 352 01 Aš. Pracovní poměr na dobu určitou (12 měsíců s 3-měsíční zkušební dobou) - poté možné prodloužení. Pracovní úvazek 38,75hod/týden. Požadujeme: profesní průkaz, řidičský průkaz sk. C+E a platné psychotesty podmínkou, minimální praxe 2 roky, trestní bezúhonnost. Nabízíme: výkonnostní prémie do 300 %, zahraniční diety Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat 10:00-15:00 h) anebo e-mailem.