Key Account Manager v automotive Čáslav

Aktualizováno:

6. 4. 2021

Lokalita pracoviště:

Čáslav

Značka:

A6204

Zařazeno na pozici:

KEY account manager Kutná Hora

Firma:

Hofmann Wizard s.r.o. Import

Požadavky

* podobnou pracovní zkušenost z výrobní firmy (ideálně automotive)
* obchodní a samostatný duch, komunikativnost, asertivita a zároveň prozákaznický přístup
* tah na branku
* znalost anglického jazyka pro každodenní využití, německý jazyk výhodou

Náplň práce

Pro zavedenou výrobní společnost v regionu hledáme zajímavé kandidáty na pozici obchodníka pro klíčové klienty v automotive.
* poptávkové/nabídkové řízení včetně tvorby cen, odpovědnost za soulad činností vedoucích k včasné nabídce a zajištění reakce na nabídku ze strany zákazníka
* komunikace se zákazníkem ohledně věcí obchodního charakteru týkajících se projektů i po ukončení jeho náběhu a zahájení sériové výroby, dále ve vazbě na nové projekty
* příprava a vedení obchodně technických jednání se zákazníky
* účast na pravidelných měsíčních/kvartálních marketingových setkáních
* příprava měsíčních reportů pro obchodního manažera

Nabízíme

* zodpovědnou a stabilní práci u renomované firmy
* lidský přístup a příjemné pracovní prostředí i kolektiv
* možnost profesně se vzdělávat a posouvat dál
* bohatý program benefitů

Kontaktní osoba:
Martin Holata