Zámečník / svářeč - Čenkov

Aktualizováno:

26. 10. 2021

Lokalita pracoviště:

Čenkov

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

2020_094

Firma:

Energovod CZ, a.s.

Požadavky

Přijmeme zručného zámečníka s praxí, případně zkušenostmi se svářením, pro zakázkovou výrobu a následnou montáž výrobků na zakázkách.

U nás najdete?

Jistotu zaměstnání ve stabilní společnosti
Pravidelnou mzdu; práci na pracovní smlouvu a zákonné příplatky
Možnost vyjíždět několikrát za měsíc na montáže vlastních výrobků
Výroba - jednosměnný provoz (6 – 14:30 hod)
5 týdnů dovolené, sick days
Stravenky
Příspěvek na pojištění atd. (https://www.eltodo.cz/kariera/co-u-nas-najdete/benefity/)
Co budete dělat?

Zakázkovou výrobu - od zábradlí po rozhlednu
Běžná zámečnická činnost na sériové výrobě (výroba konstrukcí pro veřejné osvětlení)
Svařování - ruční i na poloautomatech
Práce na pásové pile, stolní a ruční vrtačce, brusce a flexe apod.
Práce na základě výrobní dokumentace
Pro vykonávání této práce potřebujete:

Praxi jako zámečník - ideálně několik let; u absolventů vzdělání v oboru
Základní dovednosti v oblasti svařování
Orientaci ve výkresové dokumentaci
Manuální zručnost
Dobrý zdravotní stav umožňující práci s těžšími břemeny
Pošlete mi svůj životopis nebo mi napište, co umíte, a já se vám ozvu ohledně dalšího postupu, popř. domluvím schůzku s vedoucím.