Referent zákaznického servisu Brno

Aktualizováno:

6. 4. 2021

Lokalita pracoviště:

Brno

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

26000 - 30000 Kč za měsíc

Zařazeno na pozici:

Referent/Referentka Brno

Firma:

FreeCon s.r.o.

Požadavky

* SŠ vzdělání ekonomického/obchodního směru
* praxe na obdobné pozici min. 5 let
* pokročilá znalost práce na PC
* alespoň základní znalost anglického jazyka
* proaktivní přístup, samostatnost, organizační schopnosti

Náplň práce

* jednání s odběrateli, poskytování informací o charakteristikách a funkcích výrobků a zboží (častá telefonická komunikace)
* evidence a zpracování nabídek a objednávek skladu a exportního balení
* samostatné vyřizování obchodních případů po věcné i formální stránce
* zajišťování efektivní přepravy zboží
* řešení reklamací, zajišťování fakturace

Nabízíme

* stabilní práce na HPP v Brně
* stravenky
* prostor pro seberealizaci
* vlastní kancelář

Poznámka

Máte zkušenosti s komunikací se zákazníky a zvládnete bez problému zpracovat fakturu či objednávku? Jste samostatní, plní energie a schopní nastavit svou práci efektivně ve spolupráci s dalšími odděleními? Hledáte nový prostor pro realizaci?

Potom není na co čekat, ozvěte se nám!

Kontaktní osoba:
Kateřina Škulaviková
Mobil: +420 721 631 130
Tel: +420 721 631 130