Výroba smoothie nápojov - Holandsko. Odchod: ihneď Dodewaard

Aktualizováno:

5. 5. 2021

Lokalita pracoviště:

Dodewaard

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

1700 - 2000 EUR za měsíc

S ubytováním:

Ano

Značka:

smoothie

Firma:

Work Europersonnel, s.r.o.

Požadavky

- znalosť anglického jazyka na úrovni A2

Náplň práce

Hľadáme pracovníkov, ktorí budú pracovať vo fabrike, kde sa vyrábajú smoothie nápoje (hustý rozmixovaný nápoj z ovocia a zeleniny).

Ovocné nápoje sa miešajú, dochucujú, balia, ukladajú do krabíc a pripravujú na expedíciu.

Počas Covid pandémie, máme len pár voľných miest týždenne. Tieto miesta sa rýchlo zapĺňajú, preto ak máte záujem o prácu, treba si rezervovať pracovné miesto čo najskôr.

Na pracovisku je chladnejšie a vlhšie prostredie (6 - 7 stupňov) kedže sa pracuje s potravinou. Prácu ponúkame na rôznych oddeleniach, kde sa nápoje miešajú, triedia, balia, štítkujú a expedujú. Pri expedícii sa krabice nakladajú na palety. Niektoré krabice môžu vážiť 10 - 30 kg. Na expedícii obvykle pracujú iba muži.

Hľadáme pracovníkov, ktorí môžu vycestovať ihneď, lebo momentálne dostávame ponuku na voľné pracovné miesta priebežne s nástupom do práce do 2-5 dní.

Akceptujeme uchádzačov aj z Českej Republiky. Všetky potrebné dokumenty vieme vybaviť v priebehu jedného dňa cez email.

Název firmy

Kontaktní osoba:
Katarina Luokkanen
Tel: +421 910 199 868
E-mail: zaslat e-mail s životopisem