Dělník Česká Lípa - 137,- Kč/hod. (směny 8 a 12 hodin/den)

Aktualizováno:

4. 5. 2021

Lokalita pracoviště:

Česká Lípa

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

137 Kč za hodinu

Značka:

Clarios

Firma:

SUEZ CZ a.s.

Požadavky

- pracovitost
- spolehlivost
- samostatnost
- flexibilita
- čistý trestní rejstřík
- ochota pracovat ve třísměnném provozu, tedy i noční směny a také o víkendu
- výhodou bude, pokud budete mít zkušenosti s prací na VZV a platné oprávnění

Náplň práce

- manuální práce u výrobních linek
- příprava hotových výrobků k expedici, lepení etiket
- obsluha manipulačního vláčku
- obsluha VZV
- pomocné a úklidové práce na halách a technologiích
- a další

Nabízíme

- budete mít jistotu stabilního zaměstnání a pravidelnou mzdu vždy do 15. dne v měsíci
- první smlouvu dostanete na dobu určitou, postupně bude možná i smlouva na dobu neurčitou
- řádně Vás zaučíme, abyste mohl práci vykonávat v požadované kvalitě
- pracoviště je dostupné veřejnou dopravou
- v blízkosti je možnost ubytování
- různorodost práce zaručena
- mladý kolektiv
- budete pracovat 8 nebo 12 hodin/denně (ranní, odpolední a noční směna)
- 5 týdnů dovolené, stravenky v hodnotě 90,- Kč a další zajímavé benefity
- nástup možný po domluvě ihned

Kontaktní osoba:
Nina Urbánková