Asistentka administrativy Dnešice

Aktualizováno:

15. 4. 2021

Lokalita pracoviště:

Dnešice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Zařazeno na pozici:

Asistent/Asistentka Plzeň-jih

Firma:

Etimos Human s.r.o.

Požadavky

SŠ vzdělání
aktivní znalost německého, případně anglického jazyka slovem i písmem (Nj výhodou)
samostatnost, pečlivost, vlastní iniciativu
časovou flexibilitu
příjemné vystupování uvnitř i navenek společnosti
schopnost učit se nové věci a přizpůsobit se novému prostředí a změnám
znalost práce na PC (MS Office)
řidičský průkaz sk. B

Náplň práce

Podpora jednatele společnosti a oddělení administrativy
Vyhotovování cestovních příkazů jednatele společnosti
Zajištění chodu recepce
Přijímání a odesílání poštovních zásilek, evidence došlé a odeslané pošty
Přijímání a uvedení návštěv a vedení knihy návštěv s patřičným poučením o chování se ve společnosti
Příprava prostor pro jednání a zajištění občerstvení pro návštěvy
Udržování pořádku a čistoty v kuchyňce v přilehlém prostoru administrativy a v jednacích místnostech společnosti
Tvorba tabulek, prezentací, dopisů a další drobná administrativa
Organizace, evidence a vedení administrativní dokumentace společnosti, skenování
Správa skladu kancelářských potřeb a archivu – administrativa, účetnictví
Kompletní správa a vystavování objednávek na základě nabídek a požadavků dle disponibility materiálu
Kontrola disponibility provozního materiálu v databázovém systému
Zakládání dodavatelů, jejich evidence. Úzká spolupráce s oddělením kvality při schvalování dodavatele
Všeobecná aktualizace databázového systému v rámci svých kompetencí
Zajištění a správa dovážek obědů od stravovací společnosti včetně vyúčtování

Nabízíme

nadstandardní mzdové ohodnocení
pololetní odměny
vánoční odměny ve výši jednoho měsíčního platu
příspěvek na dopravu
stravenky
stabilní práce na dobu neurčitou

Kontaktní osoba:
Michal Tsametis
Mobil: 773 552 555