Řidič OZP Praha Malešice - skupina B (20 hod./týden)

Aktualizováno:

2. 4. 2021

Lokalita pracoviště:

Praha

Typ pracovního vztahu:

Částečný úvazek

Vhodné pro:

OZP

Nabízený plat:

110 - 120 Kč za hodinu

Zařazeno na pozici:

Řidič Praha

Firma:

EDM (Entre Direct Marketing) s.r.o.

Požadavky

Velmi dobrá znalost Prahy
Příjemné vystupování (kontakt se zákazníkem)
Ochota učit se novým věcem
Zodpovědnost za svěřené úkoly
Fyzická zdatnost, manipulace s těžšími zásilkami
Organizační schopnosti
Čistý trestní rejstřík
Řidičský průkaz - skupina B

Náplň práce

Svoz zásilek od klientů a odvoz na poštovní depo, rozvoz zásilek ke klientům.
Jedná se o pravidelné trasy, předem naplánované.

Nabízíme

Tato pozice je vymezena pro tělesně postižené osoby v invalidním důchodu, není vhodná pro OZP používající při pohybu kompenzační pomůcky a starobní důchodce.
Práce na poloviční úvazek (20 hod./týden).
Pracovní smlouva na dobu určitou, s prodloužením v případě spokojenosti na dobu neurčitou.
Hodinová mzda 110,-Kč/hod., po zkušební době 120,- Kč/hod.,
Příspěvek na stravování. bonusy
Sick day

Poznámka

Společnost EDM s.r.o. přijme na svoje pobočky v Praze nového kolegu na pozici Řidič.
EDM (Entre direct marketing) s.r.o. je ryze česká dynamicky se rozvíjející společnost se sídlem v Praze, působící na trhu od roku 1992 a to především v oblasti zpracování listovních zásilek, dokumentů a balíků.
Plat: 110 Kč /hod.
Město: Praha
Klient: EDM (Entre direct marketing) s.r.o.

Kontaktní osoba:
Ondřejka Stechr
Mobil: 773 765 545