Referent/ka - Call centrum Státní fond životního prostředí

Aktualizováno:

13. 4. 2021

Lokalita pracoviště:

Praha

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

R OMet CC MT

Zařazeno na pozici:

Referent/Referentka Praha

Firma:

Státní fond životního prostředí České republiky

Požadavky

- VŠ vzdělání bakalářského či magisterského stupně
- základní přehled o dotační politice v oblasti ŽP
- výborné komunikační schopnosti, logické myšlení, flexibilitu, schopnost empatie, odolnost proti stresu
- vysoké pracovní nasazení, pečlivost, spolehlivost, ochotu učit se nové věci a týmového ducha
- uživatelskou znalost práce na PC (Microsoft Windows, Microsoft Office)
- trestní bezúhonnost

Náplň práce

- posuzovací, konzultační a poradenské činnosti k dotačním programům administrovaným SFŽP
- vyřizování telefonických dotazů zájemců ke spravovaným programům, vyhlášeným výzvám a k plnění jejich podmínek (dotazy vlastních investorů/žadatelů, ale též např. dotazy zprostředkovatelů, zpracovatelů odborných posudků či realizačních firem)
- vyřizování telefonických dotazů k činnostem a náplni Fondu
- zodpovídání obdobných dotazů zaslaných prostřednictvím e-mailů
- dle potřeby a zadání zpracování podkladů pro zveřejnění informací na webových stránkách apod.
- plnění dalších úkolů v rámci informování o uvedených programech, například při pověření možnost prezentace dotačních nabídek a SFŽP ČR na výstavách a seminářích

Nabízíme

- služební poměr na dobu určitou do 31. 12. 2029
- platové zařazení dle nařízení vlády č. 304/2014 Sb., o platových poměrech státních zaměstnanců (12. platová třída v rozpětí 25 130 – 37 030 Kč dle dosažené praxe)
- perspektivní a zajímavou práci v příjemném prostředí a kolektivu
- možnost dalšího vzdělávání (jazyková výuka, odborné kurzy a školení) a profesního růstu
- zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, 5 dnů „sick day“, Fond kulturních a sociálních potřeb)
- nenárokové složky platu (osobní příplatek v závislosti na schopnostech, dovednostech a dosaženém výkonu + motivační a mimořádné odměny v návaznosti na plnění stanovených cílů či speciálních úkolů)

Poznámka

Pokud Vás zaujala tato pozice, neváhejte se přihlásit do výběrového řízení zasláním žádosti o přijetí do služebního poměru a strukturovaného životopisu v českém jazyce nejpozději do 16. 4. 2021 dle podmínek uvedených na úřední desce SFŽP ČR --------->

hhttps://www.sfzp.cz/o-sfzp-cr/kariera/detail-nabidky-zamestnani/?id=301

Budeme se těšit na následné osobní setkání!

nástup: květen 2021 nebo dle dohody
místo výkonu práce: Olbrachtova 2006/9, Praha 4 (přímo u stanice metra C Budějovická)

Pokud se chcete dozvědět více o SFŽP ČR a našich dotačních programech, navštivte následující odkazy:
web SFŽP ČR: https://www.sfzp.cz/
web SFŽP ČR/kariéra: https://www.sfzp.cz/o-sfzp-cr/kariera/
u nás na Fondu: https://www.sfzp.cz/o-sfzp-cr/kariera/u-nas-na-fondu/

Kontaktní osoba:
Ing. Michaela Těthalová