Operátor výroby s ubytováním - 130 Kč/hod. Mladá Boleslav

Aktualizováno:

5. 5. 2021

Lokalita pracoviště:

Mladá Boleslav

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

120 - 130 Kč za hodinu

S ubytováním:

Ano

Firma:

APRM s.r.o.

Požadavky

spolehlivost, samostatnost, ochota pracovat ve směnném provozu

Náplň práce

Práce v automobilovém průmyslu. Zakládání dílů do robotizované linky a následná kontrola vyrobených dílů. Třísměnný provoz vhodný pro muže, ženy i páry. Nadstandardní výdělky a možnost dobrovolných přesčasů.

Nabízíme

Stabilní a dlouhodobé zaměstnání, zajištění ubytování nebo příspěvek na ubytování, doprava z Mladé Boleslavi, dobrovolné přesčasy, mzdový a kariérní růst, zvyšování kvalifikace (CO2, TIG), férové jednání a další zaměstnanecké benefity.

Název firmy

APRM s.r.o.

Kontaktní osoba:
Markéta Taclíková
Tel: +420 774 019 993