Marketingový/á asistent/ka - šance pro absolventy

Aktualizováno:

30. 3. 2021

Lokalita pracoviště:

Praha

Nabízený plat:

25000 - 30000 Kč/měsíc

Značka:

1547858596

Firma:

ProfesKontakt, s.r.o.

Požadavky

Pro našeho klienta, dynamicky se rozvíjející start-up v oblasti obchodu (pamětní mince a medaile), nyní obsazujeme výše zmíněnou pozici. Hledáme talentované kandidáty se selským rozumem, chutí se učit nové věci, s motivací na růst na pozici produktového manažera.
- ukončené SŠ vzdělání
- komunikativní angličtina
- proaktivita, energická osobnost
- ambici posunout se a vypracovat svou pracovitostí do pozici Junior produktového manažera a časem samostatného zkušeného produktového manažera
- obchodní mysl

Náplň práce

- výpomoc v oddělení marketingu
- spolupráce při nastavování marketingové strategie
- spolupráce při vytváření bannerů, mailingů, atd.
- vyhodnocování kampaní
- ad hoc úkoly

Nabízíme

- možnost naučit se a vypracovat na pozici produktového manažera. Maximální podpora z naší strany pro získání zkušeností
- stravenkový paušál
- příspěvek na penzijní připojištění
- 5 týdnů dovolené

Kontaktní osoba:
Ing. Martina Olekšáková
Tel: 602 157 100