Senior asistent sázkového prodeje, 35h úvazek Brno

Aktualizováno:

5. 5. 2021

Lokalita pracoviště:

Brno

Nabízený plat:

22000 - 28000 Kč za měsíc

Značka:

A687

Zařazeno na pozici:

Prodejce Brno

Firma:

FORTUNA GAME a.s. I

Požadavky

* Máte minimálně středoškolské vzdělání a čistý trestní rejstřík
* Anglický jazyk pro vás není strašákem
* Máte chuť pomáhat a prodávat
* Práce na PC, tabletu a smartphonu pro vás je hračkou
* Máte zápal proto se s námi učit a rozvíjet
* Směnný provoz

Náplň práce

Proč pracovat s námi ve Fortuně?
Naším posláním je přinášet sport, sportovní sázky a vzrušení ze hry milionům hráčů přes on-line kanály i skrze širokou síť našich poboček. Z původní malé pražské sázkové kanceláře jsme dnes největší společností svého druhu.

V život probouzíme nový projekt a hledáme parťáka/parťačku na zbrusu nový typ pobočky v duchu zákaznického centra, který bude stát u celého zrodu s námi. Našim cílem je dobrá atmosféra na pobočce, ale nezapomínáme ani na prodejní výsledky a rádi bychom mezi nás přivítali stejně zaměřeného nováčka.
* Pohyb a akce – čekáme, že budete proaktivně komunikovat s klienty, ukážete jim, jak pracovat s online zařízeními, nabídnete pomoc a vzbudíte zájem, nehledáme pasivního sedícího prodejce za přepážkou
* Prodej a klient na prvním místě – od zákazníků budete přijímat sázky, vyplácet výhry, nabízet doplňkové produkty a snažit se být pro ně pomocníky a rádci, aby z pobočky odcházeli s pozitivním zážitkem
* Péče o pobočku – budete pánem chodu pobočky, od otevření, vystavení nabídky aktuálních kurzů, až po drobný úklid, transakce a objednávky drobného kancelářského vybavení
* Zážitek a zábava – zákazníkům chceme zprostředkovat zážitek ze hry. Individuální přístup je pro nás přitom stěžejní a práce na pobočce je pro nás o vztazích s klienty. S mnohými se známe roky a opakovaně se k nám vrací
* Sport a hry – Zajímáte se o sport, buď si ho aktivně užíváte anebo máte alespoň přehled o tom, co se ve světě sportu děje
* Od začátku do konce se vám bude pravidelně věnovat náš tréninkový tým, který vás všechno, co zná, naučí a průběžně vám bude pomáhat udržet vaše know-how v nových produktech, kampaních či technologiích

Nabízíme

* 5 týdnů dovolené, stravenky, motivační bonusy, flexibilní pracovní doba, a další
* Zkrácená pracovní doba – 130 hodin/měsíčně
* Pro každého našeho zaměstnance máme rozvoj šitý na míru (kurzy komunikace, prodejních dovedností, angličtiny a řadu dalších)
* Spoustu sportovních akcí a dalších eventů, až to situace umožní ?
* Příjemné a moderní pracoviště s nejnovějšími technologiemi k ruce a skvělý pracovní tým
* Lidský přístup a vzájemnou důvěru

Kontaktní osoba:
Aneta Š Duplicita