Vedoucí koupelnového studia Liberec Liberec (okres Liberec)

Aktualizováno:

17. 4. 2021

Lokalita pracoviště:

Liberec (okres Liberec)

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Firma:

PTÁČEK-velkoobchod, a.s.

Požadavky

* SŠ/VŠ obchodního nebo stavebního směru
* uživatelská znalost práce na PC – MS Office
* praxe na obchodní pozici (z prostředí koupelnového či kuchyňského studia)
* zkušenosti s přímým vedením týmu prodejců
* cílevědomost, spolehlivost, dynamiku a chuť bodovat a rozvíjet výsledky rostoucího koupelného studia
* ŘP sk. B

Náplň práce

* komplexní řízení chodu koupelnového studia
* zodpovědnost za dosažené obchodní výsledky
* aktivní zapojení do prodeje (podpora složitějších obchodních případů, řešení reklamací, pohledávek apod.)
* velmi úzká spolupráce s manažerem koupelnových studií a vedoucím pobočky (personální záležitosti, vzhled vystavených kójí apod.)

Nabízíme

* stabilní zaměstnání v prosperující společnosti
* propracovaný systém zaškolení
* pracovní poměr na dobu neurčitou
* transparentní a motivující systém ohodnocení
* pravidelný měsíční příjem bez zpoždění
* 2 dny placeného zdravotního volna
* stravenky ve výši 90 Kč
* zajímavá sleva na veškeré zboží
* zvýhodněné volání v síti O2 i pro členy rodiny
* MutiSport karta za zvýhodněnou cenu
* Cafeteria Systém ve výši 6 000 Kč ročně
* příspěvek na penzijní připojištění
* a mnohé další odměny (za pracovní výročí, životní jubileum, uzavření sňatku, narození dítěte, ...)

Kontaktní osoba:
Michaela Oupická