Policista/ka - náborový příspěvek 110 000 Kč Cheb

Aktualizováno:

20. 4. 2021

Lokalita pracoviště:

Cheb

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

25720 - 31000 Kč za měsíc

Značka:

Policista/ka

Zařazeno na pozici:

Policista Cheb

Firma:

KRAJSKÉ ŘEDITELSTVÍ POLICIE KARLOVARSKÉHO KRAJE

Požadavky

- středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou
- věk nad 18 let
- občanství České republiky
- trestní bezúhonnost

Náplň práce

Chceš pracovat ve vzrušujícím a dynamickém prostředí s mladými kolegy? Chceš mít smysluplnou práci s různorodou pracovní náplní? Nemáš žádnou praxi? Nevadí, přidej se k nám. Naučíme Tě pracovat a jednat s lidmi, střílet z krátkých a dlouhých střelných zbraní, sebeobranu a boj zblízka. K bezpečí svému i svých blízkých můžeš sám přispět a chránit je, protože pocit bezpečí občanů nám není lhostejný. Po úspěšném složení přípravného kurzu můžeš sloužit jako policista na obvodním oddělení, kde budeš mít na statrost veřený pořádek a řešit trestní a přestupková řízení. Nebo na dopravním inspektorátu pomáhat při dopravních nehodách, vyšetřovat je a dohlížet na bezpečnost silničního provozu.

Nabízíme

- jistota platu
- plat po zaškolení přes 31.000 Kč
- pravidelné navyšování služebního příjmu
- stabilní zaměstnání
- po 3 letech od nástupu služební poměr na dobu neurčitou
- široké možnosti kariérního růstu
- uplatnění na obvodních odděleních, dopravních inspektorátech či odboru cizinecké policie
- po získání zkušeností možnost uplatnění ve službě kriminální policie a vyšetřování

Další benefity:
- náborový příspěvek 110.000 Kč
- příspěvek na dovolenou 13.000 Kč
- doživotní výsluhový příspěvek po 15 letech služby
- 6 týdnů dovolené
- příspěvek na penzijní/životní pojištění
- příspěvek na sport/ kulturu/ volný čas a další benefity
- možnost využití resortních sportovních zařízení a ubytoven

Poznámka

Zaujala Tě naše nabídka? Neváhej a obrať se na nás. Těšíme se na spolupráci s Tebou!

Kontaktní osoba:
Pavel Richtr
Mobil: + 420 725 389 779
Tel: 974 361 406