Asistent/ka jednatele, vyhrazené místo pro OZP Lázně Bělohrad

Aktualizováno:

10. 4. 2021

Lokalita pracoviště:

Lázně Bělohrad

Typ pracovního vztahu:

Částečný úvazek

Vhodné pro:

OZP

Značka:

Zařazeno na pozici:

Asistent/Asistentka Jičín

Firma:

Filipa PLUS k.s.

Požadavky

Hledáme novou kolegyni nebo nového kolegu do našeho týmu Filipa Medica s.r.o. Představovali bychom si, že splňujete následující podmínky:
• zkušenost na obdobné pozici výhodou
• ukončené SŠ vzdělání
• velmi dobré komunikační schopnosti
• odpovědnost za svěřené úkoly, samostatnost, týmový hráč
• znalost práce na PC (Windows, Excel, Outlook, Powerpoint)
• ŘP sk. B výhodou

Náplň práce

Na této pozici bude odpovědná/ý hlavně za následující činnosti:
• zajištění podpory jednateli společnosti
• komunikace s ostatními odděleními skupiny
• kontakt s jednotlivými pracovišti firmy
• zajištění chodu kanceláře, příprava podkladů
• účast a zápis z porad

Nabízíme

můžeme Vám nabídnout:
• pozici (vyhrazené místo pro OZP) na částečný úvazek na dobu určitou s možností prodloužení
• zázemí silné české společnosti
• systém benefitů, jako např. měsíční bonusy, týden dovolené navíc, pravidelná školení
• mobilní telefon
• notebook

Kontaktní osoba:
Martina Kloubová