Operátor nátěrové linky Pardubice

Aktualizováno:

20. 4. 2021

Lokalita pracoviště:

Pardubice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

25000 Kč za měsíc

Značka:

PL4811

Zařazeno na pozici:

Operátor/Operátorka Pardubice

Firma:

Personal Consult s.r.o.

Požadavky

Ochota pracovat ve 3 směnném provozu (pondělí až pátek, 8 hodinové směny, volné víkendy); fyzická zdatnost, ochota učit se (zaučení a zvládnutí celého procesu je otázkou několika týdnů), spolehlivost a týmovost

Náplň práce

Fyzická manipulace s materiálem (navěšování, svěšovat a balení výrobků),
obsluha a ovládání nátěrového boxu

Nabízíme

Práce v super kolektivu s neformálními vztahy a v přátelském prostředí; mzda složená ze základní části a osobního ohodnocení (cca 25 tisíc) a zákonné příplatky za směnný provoz; příspěvky na kulturu, sport; dny otevřených dveří, firemní akce a velkou škálu benefitů

Kontaktní osoba:
Lucie Kloučková
Mobil: 774 58 48 28