Operátor výroby-volné víkendy! Jihlava

Aktualizováno:

20. 4. 2021

Lokalita pracoviště:

Jihlava

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

5751

Firma:

JOBSTART s.r.o.

Požadavky

-zkušenost z výrobního prostředí výhodou – ne podmínkou
-manuální zručnost
-ochotu se učit
-fyzická zdatnost
-ochota pracovat na 3 směny
-zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost
-alespoň základní znalost práce s počítačem Vám otevře dveře k dalšímu růstu

Náplň práce

-nabízíme třísměnný provoz od pondělí do pátku
-různorodá práce v kusové/zakázkové výrobě
-výroba dopravníkových pásů dle požadavků zákazníka – práce se stroji, metrem

Nabízíme

-nástup do kmene – žádné agenturní zaměstnávání
-nadstandartní platové ohodnocení
-řadu benefitů (13 a 14. mzda, příspěvek na dopravu, pojištění odpovědnosti za škodu, příspěvek na penzijní připojištění, stravenky, výkonové i -osobní prémie, odměna za docházku, kvalitu, týden dovolené navíc, firemní akce)
-dobrou dopravní dostupnost - autobus k nám jezdí na každou směnu i z ní
-všechny přesčasy proplácíme nad rámec zákoníku práce
-přestávky nad rámec ZP – hrazené zaměstnavatelem
-možnost kariérního postupu

Kontaktní osoba:
Jana Horáková
Mobil: 602 620 927