Operátor výroby - pouze ranní směny (Hnojník) Frýdek-Místek

Aktualizováno:

8. 5. 2021

Lokalita pracoviště:

Frýdek-Místek

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

18000 - 18500 Kč za měsíc

Firma:

Komfort agentura práce FM

Požadavky

- praxe na výrobní lince
- přesnost, manuální zručnost, zodpovědnost, samostatnost, ochota učit se novým věcem

Náplň práce

- montáž volantů, obalování volantů, drobná montáž
- práce s aku utahovákem, s ručním nářadím, kontrola kvality, identifikace defektů a vad

Nabízíme

- Dovolená navíc: 25 dnů dovolené
- Zvláštní prémie: měsíční osobní ohodnocení, roční prémie, příspěvek na teambuilding 700 Kč
- Jiné výhody: stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, školení, vzdělávání, firemní akce

Kontaktní osoba:
Lenka Desenská
Mobil: 731531823