Specialista logistických projektů Jičín

Aktualizováno:

20. 4. 2021

Lokalita pracoviště:

Jičín

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

5991

Firma:

JOBSTART s.r.o.

Požadavky

* Min. ÚSO vzdělání

* Zkušenosti v automotive oblasti logistiky min. 2 roky

* Znalost komunikativní AJ podmínkou, znalost NJ výhodou

* Výbornou znalost práce na PC (MS Office), znalost SAP

* Znalost MRP, EDI, KAIZEN, ERPII, BOM, WHS

* ŘP skupiny B

* Schopnost a ochotu učit se novým věcem

Náplň práce

* Člen projektového týmu zodpovědný za oblast logistiky

* Koordinace aktivit týmu logistiky

* Nastavení systémů pro nové materiály a výrobky

* Vývoj obalů (dodavatelské, interní, zákaznické)

* Nastavení logistických toků v závodě

* Plánování výroby

* Komunikace se zákazníkem

* Řízení priorit výroby dle potřeb zákazníka

* Nastavení procesů komunikace a plánování

* Spolupráce se členy projektového týmu pro jiné oblasti

* Příprava prostorového rozvržení výroby s ohledem na zásobování

Nabízíme

* Různorodou a zajímavou práci ve stabilní nadnárodní společnosti s dlouholetou tradicí

* Přátelský kolektiv

* Zajímavé finanční ohodnocení

* Kvalitní zaškolení

* 5 týdnů dovolené, 13. a 14. plat + další zaměstnanecké benefity

* Chutné závodní stravování

* Notebook a mobilní telefon jsou samozřejmostí

* Osobnostní a odborný rozvoj

* Spoustu zábavných firemních akcí během roku

Kontaktní osoba:
Jana Horáková
Mobil: 602 620 927