Key account manager- Stavebnictví Praha

Aktualizováno:

9. 3. 2021

Lokalita pracoviště:

Praha

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

50000 - 60000 Kč za měsíc

Značka:

5989

Zařazeno na pozici:

KEY account manager Praha

Firma:

JOBSTART s.r.o.

Požadavky

Pro našeho klienta, společnost působící v oblasti prodeje a následného servisu elektricky poháněných zařízení, které využívají firmy na celém území ČR, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Key account manager- Stavebnictví

Náplň práce:

- prodej svěřeného sortimentu – automatické dveřní systémy
- jednání s dodavateli, subdodavateli, architekty, investory
- komunikace s klíčovými zákazníky, řešení jejich požadavků
- akvizice nových zákazníků a obchodních příležitostí
- prezentace produktů a služeb, tvorba nabídek a příprava obchodních smluv
- práce v terénu: region Praha a okolí

Požadujeme:

- SŠ/VŠ technického směru
- zkušenost s prodejem technického produktu, min. 2 roky praxe v obchodní činnosti nebo ve stavebnictví - praxe v jednání s architekty, hlavními dodavateli, subdodavateli - VÝHODOU
- silná orientace na zákazníka a výsledek
- velmi dobré komunikační a prodejní schopnosti, vstřícný přístup ke klientům
- komunikativní znalost anglického jazyka
- časová i profesní flexibilita
- řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

- zajímavou a zodpovědnou práci v úspěšné mezinárodní společnosti
- firemní vozidlo, notebook, telefon
- samostatnou pozici pro kandidáta, který rád komunikuje se zákazníky
- odborné školení
- velmi dobré mzdové ohodnocení
- 5 týdnů dovolené a další benefity
- termín nástupu: IHNED

V případě zájmu zašlete, prosím, Vaše CV, v anglickém a českém jazyce, na níže uvedený kontakt. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

Kontaktní osoba:
Barbora Strejčková
Mobil: 602 234 660