Junior konzultant Nymburk, Poděbrady a okolí

Aktualizováno:

8. 5. 2021

Lokalita pracoviště:

Nymburk, Poděbrady a okolí

Homeoffice:

Ano

Firma:

Ivana Šubrtová

Požadavky

Respekt k lidem
Poctivost
Čistý TR
Min. SŠ vzdělání
Ochota se dále vzdělávat
Aktivní přístup k životu

Náplň práce

Práce v jednoduchých programech
Administrativní činnosti
Komunikace s obchodními partnery
Spolupráce na různých projektech a na vytváření plánů a vizí (v nejbližší době např. zavedení nové pobočky v Poděbradech)
Možnost vedení týmu
Účast na seminářích a webinářích

Nabízíme

Možnost zvyšování kvalifikace
Práce z místa bydliště (minimální nutnost přítomnosti v kanceláři)
Časová flexibilita
Osobnostní a odborný růst
Příjemné prostředí a přátelský kolektiv
Férový přístup i ohodnocení pracovních výsledků

Poznámka

Vhodné i jako homeoffice. Většinu činnosti lze vykonávat z domova.
TIP: Hledáte změnu, ale nechce se vám opouštět stávající zaměstnání "ze dne na den". Možnost zapracování/poř. externí spolupráce v souběhu se stávajícím zaměstnáním, studiem VŠ, atd.

Mobil: 777597824