Volej pro Vodafone- jen stávající firemní klienti! Ihned! Brno

Aktualizováno:

4. 4. 2021

Lokalita pracoviště:

Brno

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek, Částečný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Firma:

Conectart s.r.o. Brno

Požadavky

Výdrž a píli. Vodafone je komunikačně i produktově náročnější projekt, takže si dej opravdu čas, než všechno budeš ovládat a znát. My to víme a proto ti v začátcích maximálně pomůžeme a vše tě naučíme. Zbytek už je jen na tobě.

Náplň práce

* Telefonický kontakt se stávajícími firemními zákazníky Vodafone
* Práce s celým portfoliem služeb
* Aktivní práce v interních Vodafone systémech (Siebel)
* Samostatnost a zodpovědnost
* Administrativa spojená se změnou služeb a emailová komunikace se zákazníky

Nabízíme

* fixní složka mzdy a to od 18 700 Kč
* 9000 Kč (3000 Kč za každý měsíc) za splnění cílů pro nováčka máš pořádnou motivaci
* provize za efektivitu práce (prodeje, kvalita hovoru)- bez zastropování
* 25 dní dovolené
* HPP s možností zkráceného úvazku
* Pracuješ jen ve všední dny bez večerních směn a bez státních svátků (8-16:30)

A co ti dáme navíc?
* Stravenky v hodnotě 100 na které ti přispějem 75%
* Multisport kartu, kterou využiješ všude v ČR a nejen na pohyb!
* Cafeterie
* Firemní tarif za hubičku
* Pitný režim v celém areálu. Kafe, čaj, čokoláda zdarma!
* Slevy kam se podíváš! CK Fischer, Shell, Samsung, MND aj.
* Klimatizované prostředí a super dostupnost ze všech koutů Brna i okolí!

Kontaktní osoba:
Veronika Kovaříková