Ředitel nákupu - TOP pozice Pardubice

Aktualizováno:

20. 4. 2021

Lokalita pracoviště:

Pardubice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

100000 Kč za měsíc

Značka:

PL4867

Firma:

Personal Consult s.r.o.

Požadavky

M/Ž, VŠ vzdělání, velmi dobrá znalost angličtiny slovem i písmem, prokazatelné zkušenosti v řídící funkci odd. nákupu - min. 5 let, orientace v obchodním právu, uzavírání smluv, silné obchodní a vyjednávací schopnosti, orientace v technických specifikacích, zkušenosti z automobilového průmyslu (nákupu)

Náplň práce

Řízení odd. nákupu zahraniční výrobní společnosti (cca 20 lidí v přímém řízení); odpovědnost za plánování a plnění strategických úkolů a cílů, výběr dodavatelů a řízení procesů, nastavování KPI,
odpovědnost za plánování a následné plnění střednědobých plánů; identifikování příčin a vyhodnocování následků problémů pro nákupní procesy;
kontrola práce podřízených, jejich motivace a další rozvoj

Nabízíme

Prestižní pozice v TOP managementu zahraniční výrobní společnosti. Odpovídající mzda (cca 100 tisíc btto) v návaznosti na zkušenosti a dosavadní praxi, služební automobil, týden dovolené navíc, řada firemních benefitů. Sleva na firemní výrobky.

Kontaktní osoba:
Lucie Kloučková
Mobil: 774 58 48 28