Referent/ka obchodního oddělení (stavebnictví) Pardubice

Aktualizováno:

5. 4. 2021

Lokalita pracoviště:

Pardubice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

27000 - 32000 Kč za měsíc

Značka:

PL4865

Firma:

Personal Consult s.r.o.

Požadavky

Pro tuto pozici budete potřebovat SŠ/VŠ vzdělání technického směru - nejlépe stavebního, logické myšlení, velmi dobrá znalost práce na PC (MS Excel), preciznost, ochota učit se nové věci, seznámit se se širokým sortimentem a informacemi; nemusíte mít praxi v oboru, ta je vítána, ale není podmínkou. Všechno ostatní vás ve firmě naučí. Pozice je vhodná i pro šikovné absolventy!

Náplň práce

Vaším úkolem bude zpracovávat nabídky na základě poptávek od zákazníků. Jedná se o vodohospodářský sortiment a poptávek je mnoho. U této práce je zapotřebí rychle reagovat, takže nudit se určitě nebudete. 90 % práce s počítačem, zbytek telefonická komunikace, ale té opravdu mnoho není. Práce je vhodná pro někoho, kdo má rád práci tohoto charakteru a pro koho administrativa není rutinou.

Nabízíme

Očekávejte velmi pěkné pracovní prostředí menší firmy rodinného charakteru, plat závislý na vašich zkušenostech, ale měl by se pohybovat okolo 30ti tisíc btto měsíčně. Firma nabízí řadu benefitů Nástup je možný ihned.
Odpovědět na nabídku

Název firmy

Personal Consult s.r.o.

Kontaktní osoba:
Lucie Kloučková
Mobil: 774 58 48 28
E-mail: zaslat e-mail s životopisem


Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu Jobsik.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace