Expedient/ka

Aktualizováno:

23. 2. 2021

Lokalita pracoviště:

okres Tachov

Značka:

A6133

Firma:

Hofmann Wizard s.r.o. Import

Požadavky

* SŠ vzdělání
* Alespoň 2 roky praxe v oblasti expedice či odbavování zásilek, ideálně ve výrobní společnosti
* Prokazatelná znalost vývozní problematiky a celních náležitostí
* Praktická zkušenost s ERP systémy (nejlépe SAP) a uživatelská znalost MS Office – především EXCEL (kontingenční tabulky, Svyhledat)
* Znalost anglického jazyka (cca A2-B1)
* Komunikativnost, schopnost pracovat i v týmu, zodpovědnost, samostatnost

Náplň práce

Co bude náplní Vaší práce?
* Odpovědnost za kompletní přípravu a kontrolu vývozů
* Sestavení a příprava plánu vývozu na týdenní bázi
* Administrace vývozních dokumentů, zajištění vyclení zásilek
* Denní komunikace s týmem expedice
* Komunikace s přepravními společnostmi
* Tvorba reportů

Nabízíme

* zajímavé mzdové ohodnocení
* 5 týdnů dovolené
* příspěvky a bonusy
* hrazené stravování
* příspěvek na dopravu
* nástup přímo pod firmu do kmene

Kontaktní osoba:
Marika Špringlová