Obchodní zástupce pro imunologii a mikrobiologii kancelář společnosti Brno - regiony jižní Morava,

Aktualizováno:

23. 2. 2021

Lokalita pracoviště:

kancelář společnosti Brno - regiony jižní Morava,

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Firma:

JOBSYSTEM s.r.o.

Požadavky

• VŠ vzdělání přírodovědného zaměření v oboru imunologie/biochemie/biomedicína (přírodovědné, lékařské či biochemické obory VŠ) - vhodné i pro absolventy
• aktivní znalost AJ
• zkušenost z oblasti laboratorní diagnostiky - výhodou
• aktivní znalost práce na PC v MS Office
• ŘP sk. B - aktivní řidič
• komunikativní a organizační schopnosti
• profesionální a příjemné vystupování
• samostatný a odpovědný přístup k práci
• čistý trestní rejstřík
• bydliště Brno a okolí

Náplň práce

Profil společnosti:
Zprostředkováváme personální inzerci pro našeho klienta, kterým je společnost LABOSERV s.r.o. - působící v oblasti dodávek zdravotnických prostředků do laboratoří klinické diagnostiky.

Společnost hledá kandidáta na pozici "Obchodní zástupce pro imunologii a mikrobiologii".

Náplň práce:
• rozvoj obchodních aktivit společnosti na trhu v ČR, návštěvy a kontakt se zákazníky, nabídka in vitro diagnostik ve svěřeném regionu, konzultační činnost
• komunikace s dodavateli
• specializace na zvolenou oblast diagnostických metod

Nabízíme

• práci na plný úvazek
• samostatnou a zajímavou práci se stabilním zázemím
• zajímavé platové podmínky odpovídající pracovnímu výkonu
• služební vůz, mobilní telefon
• zaměstnanecké benefity
• 5 týdnů dovolené

Místo práce: kancelář společnosti Brno - regiony jižní Morava, jižní, západní, severní a střední Čechy

Termín nástupu: možný ihned

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš strukturovaný životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: laboserv@laboserv.cz.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 23. 3. 2021. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Kontaktní osoba:
Personální asistentka
Mobil: +420 721 280 719
Tel: +420 224 819 391