Vedoucí betonárky, míchač - Frymburk Frymburk - okres Český Krumlov

Aktualizováno:

23. 2. 2021

Lokalita pracoviště:

Frymburk - okres Český Krumlov

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Firma:

JOBSYSTEM s.r.o.

Požadavky

• SOU / SŠ technického směru
• znalost práce s PC
• manuální zručnost, spolehlivost a zodpovědnost
• ŘP sk. B

Náplň práce

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost ČR Beton Bohemia spol. s r.o.

Náplň práce:
Obsluha betonárky, objednávání materiálů, přijímání objednávek, koordinace místní dopravy, základní údržba zařízení a zodpovědnost za jeho technický stav.

Nabízíme

• moderní zařízení a zázemí
• stabilní společnost
• pravidelná školení, profesní průkazy
• týden dovolené navíc
• stravenky
• výkonnostní odměny
• výše mzdy dle osobního jednání

Místo práce: Frymburk - okres Český Krumlov

Termín nástupu: dle dohody

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď používejte e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz nebo volejte na tel. číslo 724 079 190.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 23. 3. 2021. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Kontaktní osoba:
Personální asistentka
Mobil: +420 721 280 719
Tel: +420 224 819 391