Obchodní zástupce s úsměvem – stavebnictví Benešov

Aktualizováno:

27. 2. 2021

Lokalita pracoviště:

Benešov

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

40000 - 55000 Kč za měsíc

Zařazeno na pozici:

Obchodní zástupce Benešov

Firma:

MSG Professional s.r.o. MSG NABOR

Požadavky

- Být obchodníkem srdcem – se stavební minulostí
- Praxe ve stavebním trhu, střechy, nebo stavebniny nutná
- Znalost stavebního trhu
- Aktivní řidič

Náplň práce

- Velice zajímavé odměny, které ti žádný zaměstnavatel nedá
- Bonusy
- Stravenky 100/den
- 25 dní dovolené
- Služební automobil k soukromým účelům
- Penzijní připojištění
- Stabilní společnost, HPP na dobu neurčitou
- ¾ a ½ odměna dvoj násobku tvého platu
- Zaručíme ti, že tvoje mzda bude v nárůstu než doposud a tvoje změna bude ta nejlepší volba

Nabízíme

- Aktivní komunikace se stávajícím zákazníkem a to všechno s úsměvem
- Akvizice- další plus k tvým odměnám
- S týmem plnit cíle
- Komunikace s referentem – nabídky, objednávky, logistika – zákazník

Poznámka

Rozšiřujeme náš tým – chceme kolegu který má perfektní znalost stavebního materiálu a stavebního trhu. Rádi vás za to štědře odměníme . Na čem se domluvíme to bude platit. Zaručíme Vám větší příjem než teď máte …..

Kontaktní osoba:
Jana Krejčová
Mobil: 606664207