Nepropásni svoji šanci -pracuj jako operátor/ka výroby Pardubice

Aktualizováno:

23. 2. 2021

Lokalita pracoviště:

Pardubice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

19500 - 22000 Kč za měsíc

S ubytováním:

Ano

Značka:

fx

Zařazeno na pozici:

Operátor/Operátorka Pardubice

Firma:

Manuvia Job, s.r.o. - Pardubice

Požadavky

Pro začátek potřebuješ hlavně chuť pracovat,šikovné ruce a ochotu pracovat na 8-12 hodinové směny

Náplň práce

Budeš pracovat ve stabilní společnosti a pomáhat s výrobou počítačů

Nabízíme

S nástupem a vším okolo ti pomůže naš koordinátor
Po zapracování a započítání všech bonusů ti nabízíme plat průměrně 19500-22000 za měsíc
Už po prvním týdnu po zapracování ti můžeme vyplatit zálohy 1000 Kč každý týden
A to hlavní starostí s bydlením můžeš hodit za hlavu,pro naše zaměstnance zajistíme BYDLENÍ ZDARMA a cestu do práce i z práce k tomu
A na stravu dostaneš ještě stravenky
Zastávku máš hned u zaměstnání

Poznámka

Tak neváhej a pojď do toho s námi!

Kontaktní osoba:
Hana Rázková
Mobil: +420773768177