Koordinátor Olomouc

Aktualizováno:

23. 2. 2021

Lokalita pracoviště:

Olomouc

Značka:

sapl.

Firma:

PRAGMA personální agentura s.r.o.

Požadavky

- praxi v personalistice
- výborné komunikační a organizační schopnosti
- znalost v prostředí strojírenství výhodou
- flexibilitu, komunikační a organizační schopnosti
- zkušenosti na obdobné pozici jsou vítány
- schopnost stanovit si priority, zaměření na výsledky
- profesionalitu, serióznost, cílevědomost, samostatnost
- řidičský průkaz skupiny "B" - aktivní řidič

Náplň práce

- výběr pracovníků na nové pozice
- péče o stávající pracovníky
- administrativa
- kontrolní činnost
- komunikace s firmami, účast na osobních setkáních

Nabízíme

- práci ve stabilní společnosti, na plný úvazek
- dlouhodobá pracovní jistota
- zajímavé platové ohodnocení

Kontaktní osoba:
Šárka Planičková
Mobil: +420734752997
Tel: +420734752997