Specialista/ka finančního controllingu Lázně Bělohrad

Aktualizováno:

23. 2. 2021

Lokalita pracoviště:

Lázně Bělohrad

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

33000 - 37000 Kč za měsíc

Značka:

Controlling

Firma:

Filipa PLUS k.s.

Požadavky

SŠ/VŠ se zaměřením na oblast daní, financí a controllingu
Praxe na obdobné pozici alespoň 1 rok
Orientace v účetnictví, znalost účetních standardů a výkazů výhodou
Výborné analytické schopnosti
Znalost práce na PC - MS Excel

Náplň práce

Nastavování obsahu a struktury měsíčního reportingu
Využití informačního systému společnosti pro efektivní, automatizované zpracování výstupů
Kontroly a analýzy hospodaření jednotlivých středisek a předkládání vedení společnosti
Sestavení a analýzy cash – flow společnosti
Zpracování statistických výkazů
Plánování a výhledy hospodaření
Zpracování roční závěrky
Tvorba rozpočtů, forecasting

Nabízíme

dynamické prostředí úspěšné a rostoucí české společnosti
přátelský kolektiv, kde se nebudete bát na cokoliv zeptat
prostor pro seberealizaci a možnost osobního růstu
motivující mzdové ohodnocení, benefitní systém, příspěvek na PP nebo ŽP, dovolená navíc a mnohem více, pokud u nás zůstanete delší dobu

Kontaktní osoba:
Gabriela Lachmanová
Mobil: 727 981 161