Tiskař Úvaly u Prahy (Praha - východ), z Masarykova nádra

Aktualizováno:

23. 2. 2021

Lokalita pracoviště:

Úvaly u Prahy (Praha - východ), z Masarykova nádra

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek, Kontrakt

Zařazeno na pozici:

Kontrola kvality Praha, Tiskař Praha

Firma:

JOBSYSTEM s.r.o.

Požadavky

• vyučení
• praxe v oboru na podobné pozici vítána
• pečlivost, manuální zručnost
• schopnost pracovat samostatně
• ochotu učit se novým věcem
• čistý výpis z rejstříku trestů

Náplň práce

Profil společnosti:
Společnost 1. Dejvická spol. s r.o. byla založena v roce 2007 a specializuje se na výrobu reklamy. Reklamu vyrábíme pro více jak 5000 firem z České a Slovenské republiky.

Společnost hledá tiskaře pro práci na moderních velkoplošných tiskových strojích.

Náplň práce:
• obsluha velkoformátových tiskařských strojů
• kontrola kvality dle stanovených kontrolních postupů
• kontrola průběhu jednotlivých operací
• dohled nad stavem materiálu a zařízení

Nabízíme

• práci na HPP nebo na ŽL
• nadstandardní platové ohodnocení
• práci na moderních strojích
• bonusy / prémie
• 8 hodinovou pracovní dobu pondělí až pátek
• práci v mladém a přátelském kolektivu
• zázemí stabilní společnosti

Místo práce: Úvaly u Prahy (Praha - východ), z Masarykova nádraží 25 min. vlakem

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 23. 3. 2021. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Kontaktní osoba:
Personální asistentka
Mobil: +420 721 280 719
Tel: +420 224 819 391