Mistr výroby (m/ž) Liberec

Aktualizováno:

23. 2. 2021

Lokalita pracoviště:

Liberec

Značka:

0586

Firma:

KM Career s.r.o.

Požadavky

- min. ÚSO vzdělání
- min. 2 roky zkušeností v automotive
- znalost standardů VDA 6.3, ISO/TS 16949 aj.
- schopnost samostatné práce, řešení problémů, rozhodování

Náplň práce

- řízení pracovníků na svěřené směně
- plánování a sledování kvality a množství výroby
- organizace údržby a oprav strojů a zařízení
- řešení vzniklých problémů během výroby
- neustálé zlepšování výrobních procesů
- zodpovědnost za včasné dodání hotových výrobků
- snižování nákladů na scrap aj.

Nabízíme

- dotované závodní stravování
- komplexní vzdělávací program, jazykové kurzy
- závodní lékař, zdravotní preventivní program, ELA poradenství
- řada dalších benefitů

Poznámka

Oslovila Vás tato pracovní pozice? Zašlete nám svůj životopis a motivační dopis nebo nás
kontaktujte pro bližší informace:

Ing. Daniela Puldová, HR Specialist, tel.: +420 734 443 276, e-mail: d.puldova@kmcareer.cz
Bc. Klára Zitová, HR Specialist, tel.: +420 734 201 083, e-mail: k.zitova@kmcareer.cz

ID: 0586

Kontaktní osoba:
Daniela Puldová