Reklamační technik Třebíčsko - bez směn

Aktualizováno:

23. 2. 2021

Lokalita pracoviště:

okres Jihlava

Nabízený plat:

26000 - 30000 Kč/měsíc

Značka:

1554337096

Zařazeno na pozici:

Technik Jihlava

Firma:

ProfesKontakt, s.r.o.

Požadavky

Do pohodového kolektivu hledáme nového člena na pozici METROLOG/ REKLAMAČNÍ TECHNIK! Pokud zvládáte základní konverzaci v angličtině a znáte problematiku metrologie, tak nám neváhejte poslat svůj ŽIVOTOPIS!
- budete vyhodnocovat reklamace a rozhodovat jejich oprávněnosti
- čekají Vás analýzy reklamací
- nemine Vás ani vedení reklamační databáze
- budete plnit funkci METROLOGA
- vyhodnocování a reporting nákladů na reklamace Vás nemine!

Náplň práce

JEDNÁ SE O JEDNOSMĚNNÝ PROVOZ!
- Nebudete hladovět, protože dostanete stravenky
- Přispíváme na penzijní připojištění
- Přispíváme na sport a kulturu
- K práci dostanete telefon, notebook
- Navíc si zde můžete zdokonalovat německý/ anglický jazyk
- Máme i zvýhodněné zaměstnanecké telefonní tarify

Nabízíme

- nedělá Vám problém základní komunikace a čtení dokumentů v angličtině
- komunikativní němčina VÝHODOU
- znáte zákon č. 505 o metrologii
- nástroje kvality a procesů v oblasti kvality máte v malíku

Kontaktní osoba:
Kamila Teplá
Mobil: 702 029 427
Tel: 702 029 427