Obsluha linky na zpracování plastů - 3 směny, nástup ihned Provodín

Aktualizováno:

23. 2. 2021

Lokalita pracoviště:

Provodín

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

Srní plasty

Firma:

SUEZ CZ a.s.

Požadavky

- minimálně výuční list
- manuální zručnost
- aktivní přístup k řešení úkolů
- komunikativnost
- samostatnost
- logické uvažování
- výhodou - zkušenosti s organizací práce a vedení menšího týmu podřízených pracovníků, oprávnění na VZV

Náplň práce

- po nástupu na pozici se zapracujete - seznámíte se s technologií, naučíte se jednotlivé činnosti obsluhy technologie
- postupně budete mít na starosti technologie na zpracování plastů - budete je obsluhovat, budete za ni zodpovídat
- v rámci provozních činností budete spolupracovat s dalšími kolegy na směně
- budete zajišťovat drobnou údržbu

Nabízíme

- jistoty – stabilní zaměstnání a pravidelnou výplatu vždy do 15. dne v měsíci
- dlouhodobá spolupráce
- práce v menším kolektivu s osobním přístupem nadřízených, přátelské prostředí
- firemní kultura, která podporuje Vaše nápady a rozvíjí Váš potenciál – podporujeme zaměstnance v samostatném řešení úkolů
- řádně Vás zaučíme, abyste mohl práci vykonávat v požadované kvalitě
- práce na hlavní pracovní poměr, plný úvazek, třísměnný provoz
- benefity: 5 týdnů dovolené, stravenky v hodnotě 90 Kč, příspěvek na penzijní připojištění po odpracovaném roce, zaměstnanecké akciové programy, firemní akce, soutěže o ceny, kafetérie a další
- místo pracoviště: Srní u České Lípy
- termín nástupu: dle domluvy, možný ihned

Kontaktní osoba:
Tereza Machotová