Nutriční specialista, Práce z domova praha

Aktualizováno:

28. 2. 2021

Lokalita pracoviště:

praha

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

16000 - 30000 Kč za měsíc

Homeoffice:

Ano

Značka:

specialista_serv

Firma:

ELUSET Consulting s.r.o.

Požadavky

Hledáme vhodného uchazeče na pozici nutričního specialisty na práci z domova.

Práce spočívá ve vedení našich klientů k dosažení požadovaného výsledku (obvykle hubnutí), zodpovídání odborných otázek, motivace klienta, korekce zasílaných individuálních stravovacích plánu a doporučování našich odborných služeb (nepracujeme s žádnými doplňky stravy).

Jste vhodný uchazeč pokud:
- jste flexibilní
- máte vzdělání v oboru nutričního poradenství
- máte příjemný mluvený projev
- máte chuť pracovat s lidmi a motivovat je k výsledkům

Náplň práce

- telefonické a e-mailové komunikování s našimi klienty (bude přidělená klientská základna, o kterou je zapotřebí se postarat)
- být flexibilně k dispozici na telefonu v případě, že zákazník má problém, tak jej vyřešit. (není definovaná přesně pracovní doba, avšak je nezbytné pracovat i v podvečerních až večerních hodinách, protože se jedná o vyzdvihovanou konkurenční výhodu, že po dohodě pracujeme až do 20.00 večer - alespoň 2x-3x týdně).

Nabízíme

- nabízíme práci na hlavní pracovní poměr vedenou z domova
- smlouvu na dobu neurčitou
- 4 týdny dovolené
- firemní telefon s tarifem na neomezené volání a psaní SMS

Kontaktní osoba:
Ondřej Šírl
Tel: 731976473