Řidič sk. C a pásový bagr do 3,5 t, Hradec Králové

Aktualizováno:

14. 4. 2021

Lokalita pracoviště:

Hradec Králové

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

30000 - 40000 Kč za měsíc

Značka:

2021_024

Zařazeno na pozici:

Řidič Hradec Králové

Firma:

Energovod CZ, a.s.

Požadavky

Pro stavby a rekonstrukce dopravních staveb (křižovatky) v Hradci Králové a okolí hledáme nového kolegu.

ŘIDIČ sk. C / pásový BAGR do 3,5 t / STROJNÍK

Co budete dělat?

Dovážet a odvážet nákladním autem stavební materiál pro plánovanou práci
Dopravovat bagr (do 3,5 t) na zakázku a provádět jeho údržbu, odpovídat za opravu
Příležitostně obsluhovat bagr a kontrolovat předepsané rozměry rýhy

Co potřebujete pro tuto práci?
Zkušenosti s obsluhou bagru do 3,5t
ŘP sk. C a vyšší pro řízení kontejnerového vozidla nad 3,5 t

Nabízíme Vám:
Stabilní práci v české společnosti s dlouholetou tradicí a zakázkami na dalších několik let
Mobilní telefon
Odborné kurzy / povinné kvalifikace
Další firemní benefity (příspěvek na stravování / stravenky v hodnotě 110,- Kč, 5 týdnů dovolené + 2 dny zdravotní volno, příspěvek na Multisport, a další https://www.vegacom.cz/kariera/co-u-nas-najdete/benefity/)

Pošlete životopis nebo aspoň napište, co jste dělal. Případně zavolejte.

Pokud si nejste jistý/á, i tak nám pošlete informace o tom, kde jste pracoval/a a jaká byla Vaše náplň práce. S vedoucím posoudíme, zda Vás na této pozici můžeme zaměstnat nebo zda máme nějakou jinou vhodnou práci ve skupině ELTODO.