Prodejce zemědělských strojů Slatina

Aktualizováno:

23. 2. 2021

Lokalita pracoviště:

Slatina

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Zařazeno na pozici:

Prodejce Litoměřice

Firma:

CRI ameba.eu, s.r.o.

Požadavky

Do našeho týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici Prodejce zemědělských strojů.
Místo výkonu práce: AGROMEX s.r.o., Areál ZS Slatina pod Hazmburkem a.s., Slatina 41, 410 02
Do Vaší působnosti budou spadat oblasti - Česká Lípa, Litoměřice, Děčín.

Vaše úkoly a pracovní náplň:

* péče o stávající zákazníky a vyhledávání nových obchodních příležitostí ve svěřeném území

* vedení obchodních jednání, příprava nabídek a uzavírání smluv

* samostatné vedení obchodních případů a jejich evidence

* každodenní komunikace a osobní kontakt s obchodními partnery

Váš profil:

* SŠ vzdělání (zemědělský obor výhodou)

* orientace a kladný vztah k zemědělské technice

* obchodní cit

* řidičské oprávnění B

* uživatelská znalost práce na PC (Word, Outlook, Excel)

Nabízíme:

* motivační ohodnocení včetně bonusů z prodeje a odměny za splněné úkoly

* služební vozidlo, telefon, notebook, stravenky nebo penzijní/životní připojištění

* možnost osobního růstu a dalšího vzdělávání

* zajímavou a různorodou práci s možností seberealizace

* pružnou pracovní dobu

Kontaktní osoba:
Eva Uchytilová
Mobil: +420 601 166 171