Strážný/á Brno

Aktualizováno:

2. 3. 2021

Lokalita pracoviště:

Brno

Typ pracovního vztahu:

Částečný úvazek

Vhodné pro:

OZP

Nabízený plat:

115 Kč za hodinu

Zařazeno na pozici:

Strážný Brno

Firma:

IP - TRADING, s. r. o.

Požadavky

Přijmeme muže i ženy na ostrahu adm.budovy, pozice vyhrazena pro OZZ nebo OZP, nutné sloužit ranní, odpolední i noční směny ,požadujeme trestní bezúhonnost, spolehlivost.

Náplň práce

Prac.úvazek 8h, ranní,odpolední a noční směny, měsíčně odprac.cca 15 směn,120h. Sledování kamer,pochůzková činnost, dodržování daných bezpečnostních předpisů klienta.

Nabízíme

Práci na HPP, pravidelná měsíční mzda plus příplatky za víkendy, noční a svátky, prac.oděv a certifikát strážného zajistíme.

Poznámka

Benefity. Za setrvání v prac.poměru nejméně 1 rok po zkušební době a při odpracování všech směn vyplatíme mimořádnou odměnu 6000Kč a za přivedení dalšího zaměstnance OZP/OZZ vyplatíme mimořádnou odměnu 4000Kč.

Kontaktní osoba:
Dimitrovová Eva
Tel: 604785750