Jesenice: vedoucí úseku a zástupce vedoucí/HO Jesenice

Aktualizováno:

26. 2. 2021

Lokalita pracoviště:

Jesenice

Značka:

1553905934

Firma:

BILLA, spol. s r. o.

Požadavky

V BILLA nabízíme zaměstnancům 5 týdnů dovolené a stravenky za 100 Kč. Jsme úspěšným supermarketem, který je v ČR od roku 1990 a má více než 235 prodejen. Hledáme kolegu nebo kolegyni, který/á zajistí celkový chod svého úseku a v nepřítomnosti vedoucí/ho prodejny povede celý tým prodejny.
* objednávat a doplňovat zboží v přiděleném úseku
* kontrolovat činnost na jednotlivých úsecích
* obsluhovat zákazníky na pokladně (ve většině prodejen)
* zastupovat vedoucí/ho

Náplň práce

* krátký/dlouhý týden
* podrobněji s vámi směny probereme při pohovoru
* na směnách se spolu domluvíme
* plný úvazek

Nabízíme

* máte zkušenosti z obchodu s potravinami
* jste komunikativní
* jste spolehlivá/ý a zodpovědná/ý

Uvítáme, pokud:
* máte zkušenosti s vedením lidí

Firemní benefity:
- Bonusy/prémie
- Příspěvek na penzijní/životní připojištění
- Stravenky/příspěvek na stravování
- Dovolená 5 týdnů
- Vzdělávací kurzy, školení

Kontaktní osoba:
Milan Bělohlávek