Asistent/ka vedoucí pobočky Olomouc

Aktualizováno:

23. 2. 2021

Lokalita pracoviště:

Olomouc

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Zařazeno na pozici:

Asistent/Asistentka Olomouc

Firma:

W&J agency s.r.o.

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání
- velmi dobrou znalost práce s PC, MS Office
- pozitivní, týmově založenou osobnost
- dobré komunikační a organizační schopnosti
- časovou flexibilitu a odolnost vůči stresu
- aktivní přístup k práci, důslednost a pečlivost
- trestní bezúhonnost
- ŘP skupiny B - aktivní řidič

Náplň práce

- administrativa spojená s agendou personálního oddělení
- příprava a zpracování personální dokumentace
- datová schránka - komunikace s úřady, evidence exekučních příkazů
- korespondence, pošta
- plánování a organizace schůzek a pohovorů
- nábor nových zaměstnanců

Nabízíme

- perspektiva dlouhodobého pracovního poměru
- příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
- otevřené jednání
- odpovídající finanční ohodnocení
- možnost kariérního růstu
- notebook, mobilní telefon

Poznámka

Pokud Vás naše nabídka zaujala, splňujete výše uvedené požadavky a máte zájem o námi nabízenou pozici, zašlete nám svůj profesní životopis.

Kontaktní osoba:
Dagmar Doležálková
Mobil: +420 720 035 102