Řidič/ka VZV, mzda až 35.000Kč měsíčně! Rychvald

Aktualizováno:

23. 2. 2021

Lokalita pracoviště:

Rychvald

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

25000 - 35000 Kč za měsíc

Zařazeno na pozici:

Řidič Karviná

Firma:

Comac jobs Nový Jičín

Požadavky

- min. požadované vzdělání SOU
- máte platný průkaz VZV, případně potvrzení zaměstnavatele - ne starší 2 roky

Náplň práce

- budete pracovat ve skladu, převážet materiál a následně ho chystat
- pracovat budete především s paleťákem, včelkou a s ručními vozíky

Nabízíme

- hodinová mzda od 125Kč/hod
- příplatky za práci přesčas, o víkendu a v noci
- také Vám rádi přispějeme na stravování, abyste nám nehladověli :-) 24Kč/den
- 25 dní dovolené

Poznámka

MÍSTO PRACOVIŠTĚ: RYCHVALD (OKRES KARVINÁ)

V PŘÍPADĚ, ŽE VÁS NAŠE NABÍDKA ZAUJALA, NÁS PROSÍM KONTAKTUJTE NA TEL.: 770 108 587 :)

Kontaktní osoba:
Tereza Jurečková
Mobil: +420 770 108 587