Codzienny dojazdy do pracy, Liberec! Praca bez doświadczenia!

Aktualizováno:

23. 2. 2021

Lokalita pracoviště:

Liberec

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

23000 - 25000 Kč za měsíc

S ubytováním:

Ano

Zařazeno na pozici:

Grafik Liberec

Firma:

Manuvia a. s.

Požadavky

- Zręczność i zwinność
- Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (rano, popołudnie, nocka)
- Codzienne dojazdy do miejsca pracy, Liberec

Náplň práce

Gdzie będziesz pracować?
- Liberec, Czechy
- 30 km od Bogatyni, 55 km od Zgorzelca
- codzienne dojazdy do pracy, praca bez zakwaterowania

Co będzie Twoim zadaniem?
- Montaż klimatyzacji i jej komponentów do samochodów osobowych marki VW, Audi, Škoda, Lamborghini, Mercedes-Benz, Suzuki.

Nabízíme

- Atrakcyjne zarobki oraz cotygodniowe zaliczki
- Dofinansowanie dojazdów do pracy oraz do posiłków na stołówce
- Praca 7,5 godz. od poniedziałku do piątku
- W weekend masz wolne lub możliwość nadgodzin w soboty
- Otrzymasz grafik zmian do pół roku do przodu
- Koorynatorka w miejscu pracy do Twojej dyspozycji
- Czeską umowę o pracę oraz czeskie ubezpieczenie zdrowotne

Poznámka

Nie czekaj, skontaktuj się z nami już dziś!

Název firmy

Kontaktní osoba:
Dominika Kwolková
Tel: +48 665 777 463
E-mail: zaslat e-mail s životopisem