Mistr výroby Hradec Králové okres

Aktualizováno:

17. 4. 2021

Lokalita pracoviště:

Hradec Králové okres

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

50000 Kč za měsíc

Značka:

H04853

Zařazeno na pozici:

Mistr Hradec Králové

Firma:

Personal Consult s.r.o.

Požadavky

M/Ž, SŠ strojního směru, praxe v oboru a ve vedení pracovního kolektivu ve výrobní sféře, zkušenosti v lakovně vítány,

* znalost práce na PC

* ŘP sk. „B“

* spolehlivost, organizační schopnosti, samostatnost, preciznost a zručnost

* vysoké pracovní nasazení, časová flexibilita

Náplň práce

* vedení středně velkého kolektivu pracovníků (operátoři, seřizovači výrobních linek)

* zajištění výroby v požadovaném množství, kvalitě a termínu

* odpovědnost za dodržování technologických postupů, pracovních instrukcí, kontrolních předpisů

* odpovědnost za dodržování vhodného pracovního prostředí na svěřeném úseku

Nabízíme

* velmi zajímavé finanční ohodnocení v návaznosti na dosavadní zkušenosti (cca od 50tis. Kč)

* práce v nepřetržitém provozu

* práce ve stabilní mezinárodní společnosti

* příjemné pracovní prostředí

* dovolená až do výše 25 dnů

* další firemní benefity

Poznámka

Pracoviště: Novobydžovsko

Kontaktní osoba:
Alena Lhotáková
Mobil: 777 136 052