Referent logistiky - export

Aktualizováno:

4. 5. 2021

Lokalita pracoviště:

okres Tachov

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Zařazeno na pozici:

Referent/Referentka Tachov

Firma:

ISG Personalmanagement s.r.o.

Požadavky

Zkušenosti z logistiky a znalosti logistického dodavatelského řetězce
MS Office (Excel, Access, Word, Outlook)
Vynikající organizační schopnosti
Držení certifikátů jako IATA, Air cargo certifikát
Znalost češtiny podmínkou, angličtina na dobré úrovni v mluvené i psané podobě

Náplň práce

Organizaci zásilek mimo EU
Udržování každodenního kontaktu s mezinárodními přepravními společnostmi, sklady a mezinárodními společnostmi
Správu procesů, které exportních zásilek týkají
Spolupráci s různými interními i externími týmy

Nabízíme

Perspektivní a zajímavá práce ve stabilní mezinárodní společnosti
Možnost podílet se na vytvoření nového týmu a struktury
Možnost využít angličtinu
Motivující systém odměňování
Otevřené a přátelské prostředí

Poznámka

Máte zkušenosti z oblasti logistiky? Lákají vás nové projekty v mezinárodním prostředí, rádi komunikujete v anglickém jazyce? Identifikujete se s následujícím pracovním profilem? Pak je tato nabídka právě pro Vás!

Naším klientem je významná mezinárodní společnost. Vaší příležitostí bude podílet se na budování nového projektu a být součástí týmu, kde můžete využít a sdílet Vaše zkušenosti a mít možnost dalšího rozvoje. Projekt se nachází v Boru u Tachova.

Kontaktní osoba:
Hana Hlaváčová