Dělník ve výrobě, mzda až 31.000Kč, nábor.příspěvěk 15.000Kč Jihlava

Aktualizováno:

1. 3. 2021

Lokalita pracoviště:

Jihlava

Nabízený plat:

27000 - 31000 Kč za měsíc

Značka:

A54

Zařazeno na pozici:

Dělník Jihlava

Firma:

O.K. solution, s.r.o.

Požadavky

* manuální zručnost
* ochotu vykonávat práci ve směnném provozu
* zodpovědnost
* spolehlivost

Náplň práce

Nabízíme skvělou pracovní příležitost pro všechny bez ohledu na věk a dosavadní zkušenosti. Jedná se o kompletaci dílčích součástek. Disponuješ dobrou manuální zručností? Tak neváhej a kontaktuj právě nás.
* předmontáže pro výrobní linky
* obsluha strojů ve výrobě

Nabízíme

* mzda až 31.000,– Kč/
* náborový příspěvek 15.000,– Kč
* 13. plat
* Místo výkonu práce: JIHLAVA
* nabízíme příplatek za docházku ve výší 1.500,– Kč
* férově Tě oceníme za práci přesčas (500,– až 3.000,– Kč za měsíc)
* na odpočinek budeš mít 25 dní dovolené
* pokud nejsi místní dostaneš příspěvek na dopravu s dojezdem nad 25 km
* budeš-li potřebovat ubytování, pomůžeme Ti ho zajistit a dostaneš od nás příspěvek ve výší 2.500,– Kč
* pokud chceš stabilní a jisté zaměstnání, kontaktuj nás
* nástup dle domluvy

Kontaktní osoba:
Petra Turinová