Elektromontér Přelouč

Aktualizováno:

20. 4. 2021

Lokalita pracoviště:

Přelouč

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

24000 - 3000 Kč za měsíc

Značka:

2021_012

Zařazeno na pozici:

Elektromontér Pardubice

Firma:

Osvětlení a energetické systémy a.s.

Požadavky

Společnost zabývající se zakázkami v oblasti elektro hledá do svého týmu pro oblastní středisko PŘELOUČ zájemce na pozici
ELEKTROMONTÉR.

Co bude vaším úkolem?
Zajišťovat pravidelné i operativní činnosti při údržbě, opravách i výstavbě nových elektroinstalací, převážně ve venkovním prostředí (veřejné a areálové osvětlení, signalizační zařízení, přípojky drobného mobiliáře apod.). Provádět plánované i mimořádné kontroly, elektromontážní práce včetně zajištění oprav kabelového vedení.

Co od Vás očekáváme?
- elektro vzdělání (SOU/SŠ)
- vyhlášku 50/1978 §6 (propadlou vyhlášku společně obnovíme)
- alespoň 1 rok praxe v oboru
- řidičský průkaz sk. C
- manuální zručnost, chuť poznávat nové technologie
- spolehlivost, samostatnost i schopnost týmové spolupráce
- nemít strach z výšek (práce na montážních plošinách..)

Co nabízíme?
- zázemí stabilní společnosti v malém kolektivu
- možnost profesního růstu a zvyšování kvalifikace
- zaučení pod dohledem zkušeného kolegy
- firemní benefity: příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené + 2 dny zdravotní volno, příspěvek na kartu Multisport, příspěvek na penzijní připojištění, a další

Zaujali jsme vás? Pošlete mi svůj životopis. Pokud si nejste jistý, i tak mi pošlete informace o sobě a s vedoucím posoudíme, zda by Vám tato pozice vyhovovala.